Tur Slider

LALE ZAMANINDA NEHİRDEN HOLLANDA & BELÇİKA

LALE ZAMANINDA NEHİRDEN HOLLANDA & BELÇİKA | 9 - 15 NİSAN 2018

 

THY ile, 4*+ M/S Serenity gemisinde 6 gece 7 gün tam pansiyon konaklama ve tüm vergiler dahil

 

AMSTERDAM 

KINDERDIJK

DORDRECHT

BRÜKSEL

ANVERS

GENT

ROTTERDAM

Gezi Programı: 
1.GÜN 09.04.2018 Pazartesi | İSTANBUL – AMSTERDAM

Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma. Pasaport ve biniş işlemlerinden sonra Türk havayollarının TK1951 sayılı sefer ile saat 07:05’de hareket. Saat 09:40’da varışta arzu eden yolcularımız için ekstra Volendam and Zaanse Schan turu. Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans ‘a geçiyoruz. Bu turda Hollanda’nın meşhur yel değirmenlerinin büyülü ambiyansını fotoğraflayacak meşhur tahta terlik ve ayakkabıların yapım atölyesinde bu ayakkabıların yapımlarına tanıklık edeceksiniz.
Tur sonrası Saat 16:00’da gemiye transfer. Gemide hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma ve kabinlere yerleşme. Hoşgeldiniz kokteylinden sonra gemide akşam yemeği. Akşam yemeğinden sonra ekstra Red Light ve kanal turu. Üzeri cam kaplı teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında keyifli bir gezi sizi bekliyor ve red light adı ile bilinen meşhur sokağını da gezerek Amsterdam’da keyifli bir gece turunu tamamlıyoruz. Geceleme gemide.

2.GÜN 10.04.2018 Salı | AMSTERDAM-KINDERDIJK-DORDRECHT

Saat 03:00de geminin Amsterdam’dan hareketi. Saat 08:00da Kinderdijk’e varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra yürüyerek Kinderdijk turu yapıyoruz. Hollanda'nın Güney Hollanda eyaletinde, Rotterdam'ın 15 km doğusunda yer alan Nieuw-Lekkerland beldesine bağlı bir köy. Lek ve Noord ırmaklarının birleştiği noktada yer alan polderin içinde bulunmaktadır. Bu alanın kurutulması amacıyla bölgede 1740'tan bu yana 19 yel değirmeni yapılmıştır. Bu değirmenler Hollanda'nın en büyük değirmen ağını oluşturmaktadır. Hollandalı turistlerin uğrak yeri olan yel değirmenleri 1997 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi'ne alınmıştır. Tur sonrasında gemiye transfer.Saat 11:00de geminin hareketi. Gemide öğle yemeği. Saat 12:30da Dordrecht’e varışta arzu eden yolcular için Kröller Ailesi nin özel koleksiyonundan oluşan ve dünyada başka hiçbir yerde bulunmayan Van Gogh eserlerinin sergilendiği Veluwe Ulusal Parkında bulunan Kröller Müzesi Extra turu. Bu müze aynı zamanda birçok büyük modern ressam ve heykeltraşın eserlerini barındırmaktadır. Burada ünlü Hollandalı ressam Van Gogh’un özel kolleksiyonunu, Picasso ve bazı ünlü empresyonist ressamların eserlerini görebilirsiniz.

Tur sonrası gemiye dönüş. Saat 18:30da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

3.GÜN 11.04.2018 Çarşamba | BRÜKSEL

Saat 08:30da geminiz Brüksel’e yanaşacaktır.Kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Brüksel şehir ve Waterloo turu .
Belçika
’nın başkenti Brüksel’de gece gündüz hareketli kent meydanı Grand Palace, meydanda yer alan Hotel de villige, Manneken Pis heykeli, Atomium, Mini Europe, St. Michael ve St. Gudula Katedrali, Belçika kraliyet sarayı ve Brüksel’in en önemli parklarından olan Cinquantenaire Parkı bu turda görülecek yerler arasındadır. Waterloo Savaşı; 16-18 Haziran 1815 tarihlerinde gerçekleşen, Fransa İmparatoru Napolyon'un mutlak yenilgisiyle sonuçlanan ve Avrupalı güçler arasında 23 yıldır süren silahlı mücadelenin (Fransız Devrim Savaşları ve Napolyon Savaşları) sonunu getiren muharebedir. Tur sonrası gemiye dönüş. Saat 23:00de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4.GÜN 12.04.2018 Perşembe | ANTWERPEN

Saat 08:30da Antwerp’e varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Antwerp ve Brugge turu..

Antwerp yada bizde bilinen ismiyle Anvers ; Avrupa'nın en eski kentlerinden biridir. Dünya'nın dördüncü, Avrupa'nın ikinci büyük limanına sahiptir. Kentin içinden geçen Schelde nehri 350 km boyunca içeri girerek büyük gemilerin bile seyir yapmasına olanak sağlamıştır. Gemi geçiş seferlerine engel olmasın diye nehir üzerinde hiçbir köprü yapılmamıştır.Belçika'da başkent Brüksel'den sonraki ikinci büyük şehridir. Anvers´in toplam nüfusu 582.800'dür.

Brugge; Batı Avrupa’nın savaşlardan en iyi korunmuş masalsı kenti olan Brugge, 1000 yıllık geçmişini; kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size bekliyor olacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor. Gemimizin limandan ayrılışı saat 23.00 da olacaktır. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

5.GÜN 13.04.2018 Cuma | GENT

Saat 06:00da geminiz Gent’e yanaşacaktır. Sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular  için ekstra Gent & Lille  turu .
Gent; Brüksel ile Brugge arasında yer alan bu şehir üç kuleleri, Ortaçağdan kalma katedralleri , müze ve köprüleri ile görülmeye değer bir yerdir.
Lille;Fransa’nın kuzeyinde Nord Pas de Calais bölgesinde Belçika’ya sınırı olan bir şehirdir. Flemenk ve Fransız kültürünün karışımını sunar, toplam 226.000lik nüfusu ile bölgenin en büyük Fransa’nın en büyük 4.şehridir.Saat 19:00da gemini hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6.GÜN 14.04.2018 Cumartesi | ROTTERDAM

Saat 08:00de Rotterdam’a varış. Gemide sabah kahvaltısı. Arzu eden yolcular için ekstra Rotterdam & Den Haag & Delft turu.
Rotterdam Hollanda’nın Amsterdam’dan sonra nüfus olarak 2. büyük şehirdir, Avrupa'nın en büyük limanını bünyesinde barındırır. II. Dünya Savaşı sırasında, Rotterdam, Alman Hava Kuvvetleri tarafından neredeyse tamamen yok edilmiştir.
Lahey (Hollandaca: Den Haag), Hollanda'da Güney Hollanda eyaletinde Hollanda Krallığı devletinin efektif başkenti olan ve içinde bulunduğu eyaletin merkezi olan şehirdir. Lahey Hollanda Krallığı hükümetinin, bakanlıklarının, parlamentosunun, Hollanda Yüksek Mahkemesi'nin ve Hollanda Devlet Konseyi'nin bulunduğu şehirdir. Hollanda Kralının oturduğu saray "Huis ten Bosch" ve çalışma yeri "Noordeinde Sarayı" Lahey'de bulunmaktadır.
Delft, güney Hollanda’da kanalları, eski yapıları, mavi renkli porselenleriyle ünlü tipik bir Hollanda şehridir. Şehir sokaklarının çoğunluğu kanal kenarlarında olup; kanalın iki tarafındaki sokaklar birbiriyle kanal köprüleriyle bağlıdır. Şehrin bu kanal Şehri olma Özelligi Delft'i Çok turist Çeken bir Şehir yapmaktadır. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Saat 23:00de geminin hareketi.

7.GÜN 15.04.2018 Pazar | AMSTERDAM - İSTANBUL

Saat 06:00da Amsterdam’a varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra saat 09:00da gemiden ayrılış. Arzu eden yolcularımız için ekstra Amsterdam şehir  ve Keukenhoff bahçeleri turuna katılabilirler. Amsterdam gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Keukenhoff 32 hektar büyüklüğündeki Keukenhof lale bahçesi, dünyanın en güzel çiçek parkı. Gezilebilen sembolik bir yel değirmeninin,100 kadar sanat eseri heykelinin, içinde kuğuların süzüldüğü göletlerin, fıskiyeli havuzların yer aldığı Keukenhof Parkındaki türlü çeşit asırlık ağaçlar, Japon bahçesini süsleyen Sakuralar (yabani kiraz çiçeği ağaçları) ve 7000 soğanlı çiçekten hariç, sezon boyunca parkın içinde yer alan kapalı seralar tipinde pavyonlarda 30 kadar, gün gün takvimi önceden belirlenip ilan edilmiş süreli çiçek tanzim ve şovları da son derece ilgi çekiyor. Tur sonrası Havaalanına transfer ve saat 19:15de TK1954 sefer ile hareket. Saat 23:50de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

Ulaşım: 

Turun buluşma noktası İstanbul Atatürk Havalimanı’dır. İstanbul-Amsterdam arası ulaşım THY firması ile sağlanacaktır. Ulaşım, aşağıda detayları yerel saatlere göre verilen uçuşlar ile ekonomi sınıfı koltuklarda sağlanacaktır:

UÇUŞ NO.

KALKIŞ TARİHİ

KALKIŞ YERİ

KALKIŞ SAATİ

VARIŞ YERİ

VARIŞ SAATİ

TK1951

09.04.2018

İstanbul

Atatürk

07.05

Amsterdam

Schiphol

09.40

TK1954

15.04.2018

Amsterdam

Schiphol

19.15

İstanbul

Atatürk

23.50

Konaklama: 

4*+ M/S Serenity Gemisi'nde aşağıdaki kabin tiplerinde konaklama:

KABİN TİPİ

DIŞ KABİN AÇILMAZ PENCERE (ARKA TARAFTA) (ALT GÜVERTE)

DIŞ KABİN AÇILMAZ PENCERE (ALT GÜVERTE)

DIŞ KABİN AÇILIR PENCERE     (ANA GÜVERTE)

DIŞ KABİN FRENCH BALKON   (ÜST GÜVERTE)

Vize: 

Schengen vizesi gerekli olup yeşil pasaport hamillerine vize gerekmemektedir.

Fiyat: 

KABİN TİPİ

 

KİŞİ BAŞI

(AVRO)

TEK KİŞİ FARKI

(AVRO)

DIŞ KABİN AÇILMAZ PENCERE (ARKA TARAFTA) (ALT GÜVERTE)

2 KİŞİLİK 

699

410

DIŞ KABİN AÇILMAZ PENCERE (ALT GÜVERTE)

2 KİŞİLİK 

799

450

DIŞ KABİN AÇILIR PENCERE     (ANA GÜVERTE)

2 KİŞİLİK  

899

550

DIŞ KABİN FRENCH BALKON   (ÜST GÜVERTE)

2 KİŞİLİK  

999

650

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

- Türk Havayolları ile İstanbul-Amsterdam-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
- Liman vergileri (380 Avro)
- Gemide 6 gece 7 gün tam pansiyon konaklama
- Yürüyerek Kinderdijk turu
- Erken kahvaltı
- Beş çayı servisi
- Gece atıştırmalık servisi

- 24 saat kahve ve çay servisi
- Barda ve salonda canlı müzik
- Yemeklerde açık su servisi.

- Tüm transferler
- Profesyonel Türkçe Tur liderliği hizmeti
- Türsab mecburi mesuliyet sigortası.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

- Ekstra turlar (Nakit Avro olarak ödenir kredi kartı ile ödenemez)
- Wifi kullanımı
- Minibar
- Gemi hizmet görevlileri ücreti (Kişi başı 63 Avro olup gemide nakit toplanacaktır)
- Şahsi harcamalar
- Vize (Schengen vize gerekli olup yeşil pasaportlara vize gerekmemektedir)
- Gemide tüm alkollü ve alkolsüz içecekler
- Seyahat Sigortası
- Yurt dışı çıkış harcı

EKSTRA TUR FİYAT LİSTESİ

 

 

VOLENDAM & ZAANSE SCHANS

 

60,00 €

RED LİGHT VE KANAL TURU                                    

 

25,00 €

KRÖLLER (VAN GOGH)MÜZESİ TURU

 

60,00 €

BRÜKSEL & WATERLOO TURU

 

70,00 €

BRUGGE & ANTWERP TURU

 

70,00 €

GENT & LILLE TURU

 

70,00 €

ROTTERDAM & DEN HAAG & DELFT TURU

 

70,00 €

AMSTERDAM ŞEHİR VE KEUKENHOFF TURU

 

60,00 €

ÖNEMLİ NOTLAR:

  • Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir.
  • Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.
Ödeme Koşulları: 

KREDİ KARTIYLA ÖDEMEDE tüm kredi kartlarından komisyonsuz tek çekim yapılmaktadır. MAXIMUM, BONUS, WORLD, PARAF ve AXESS logolu kredi kartlarıyla ödemede PEŞİN FİYATINA TAKSİTLENDİRME yapılması mümkündür.

Nakit ödemenin yapılacağı BİZİM ADA TURİZM SEYAHAT ACENTESİ hesap numaraları aşağıda yer almaktadır.

TL hesap numaraları

Banka

Şube Kodu

Hesap No

IBAN

İş Bankası

4201

1142458

TR71 0006 4000 0014 2011 1424 58

Yapı Kredi Bankası

156

48052440

TR81 0006 7010 0000 0048 0524 40

Garanti Bankası

528

6296713

TR52 0006 2000 5280 0006 2967 13

Halk Bankası

408

10261004

TR19 0001 2009 4080 0010 2610 04

Akbank

0153

0158735

TR60 0004 6001 5388 8000 1587 35

 

AVRO hesap numaraları

Banka

Şube Kodu

Hesap No

IBAN

İş Bankası

4201

0612453

TR49 0006 4000 0024 2010 6124 53

Yapı Kredi Bankası

156

8047504

TR75 0006 7010 0000 0048 0475 04

Garanti Bankası

528

9090950

TR22 0006 2000 5280 0009 0909 50

Halk Bankası

408

58000233

TR19 0001 2009 4080 0058 0002 33

Akbank

0153

0158736

TR58 0004 6001 5303 6000 1587 36

Ödemenin TL olarak yapılması halinde transferin yapılacağı güne ait TC Merkez Bankası Efektif Satış Kuru (Avro) dikkate alınacaktır (virgülden sonraki dört rakamla birlikte). Transfer işleminden doğan her türlü bankacılık masrafı katılımcıya aittir.

İPTAL ŞARTLARI: Hareket tarihine
90 gün kala                          %50  € kişi başı
89 gün – 56 gün kala          %70  
55 gün – 28 gün kala          %80
27 gün – 14 gün kala          %90
13 gün – ve sonrası            %100    ceza uygulanır.

 

ÖNEMLİ NOTLAR :
1.   Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçuş bilgileri ve evrakları seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

2.   Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.

3.   Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında ya da limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa ya da gemiye binmeyen kişilerin seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

4.   Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar kişiye aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda bedel iadesi yapılamaz.

5.   Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.

6.   Acentemiz Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

7.   Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

8.   Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması misafirler tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

9.   Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

10. Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

11.  Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

12.  Single tek kişilik oda /kabin farkı ödeyerek konaklama yapan misafirlerimize normal koşullarda tek kişilik oda/kabin tahsis edilir. Ve bu konaklama yerleri iki kişilik oda/kabinlerden normal koşullarda daha küçük olup hiçbir şekilde iki kişilik oda da tek kişi konaklama garantisi verilmemektedir. Tur alan yolcularımız bunu peşinen kabul etmiş sayılır.

13.  Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

14. Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

15. Bale gösteri fiyatları oyun ve salona göre değişken olup bilet alınırken kesinlik kazanır.

Ekstra tur katılımı hakkında genel şartlar :

1-   Organize edeceğimiz turlar Özel araçlı, Türk rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.

2-   Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece EURO üzerinden, Rehbere yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri misafirlerimize aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolcuya iade edilir.

3-   Araçların giremeyeceği yerlerde, turlarımızın bir bölümü yürüyerek yapılacağından rahat ayakkabı giymenizi ve şapka bulundurmanızı tavsiye ederiz.

4-   Bazı ekstra turlar tam günlük ve öğle yemeği içermeyen programlardır. Dolayısıyla ekstra turlara katılmadan önce gemi restoranından sandwich, meyve vb yiyecekleri ücretsiz olarak kendiniz hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz yada gemi tarafından verilecek olan ‘’Lunch Box’’ lardan temin edebilirsiniz.

5-   Geminin organizasyonu olan ekstra turlara katılım sayısı yeterli olmadığı takdirde diğer müşteriler ile aynı otobüs paylaşılmakta ve bilgiler kulaklık ile dinlenmektedir.

6-  Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

7-   Programda ekstra olarak belirtilen geziler minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup, yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ekstra tur maliyetindeki artış sebebi ile tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

8-   Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar. 

Kategori: 
Ülke: 
Kapak Fotoğrafı: