Uçak Bileti

2014 yılında Ankara’da kurulan Bizim Ada, yurtiçi ve yurtdışına seyahat edecek olan müşterilerine en uygun uçuş ve fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Deneyimli ve profesyonel ekibiyle rezervasyon aşamasından itibaren uçuş tamamlanıncaya kadar yolcusunun yanındadır. Havayolu bazında detaylı bilgilendirme ve yönlendirme yaparak müşterilerine uygun bilet seçenekleri sunmaktadır.  

Sizin için neler yapabiliriz?

IATA üyesi olan Bizim Ada, yurtiçindeki tüm havayollarının, yurtdışında ise aralarında Türk Hava Yolları, Air France, KLM, Lufthansa, Qatar ve Singapur Havayolları’nın yer aldığı 70’ten fazla havayolunun biletleme işlemlerini yapma yetkisine sahiptir. Bu doğrultuda havacılık sektörüne ilişkin sürekli güncellenen değişiklikleri takip ederek, yolcularını en doğru şekilde yönlendirmeyi amaçlar.  

Bazı iş Ortaklarımız

Maliyeti düşürecek alternatifler

Uçuşların durumunu, dönemsel yoğunlukları, talep edilen uçuşta hizmet veren tüm havayolu alternatiflerini tarayarak yolcularımıza en uygun seçeneği sunuyoruz.  

Baştan sona seyahat planlaması

Rezervasyon aşamasından uçuş tamamlanıncaya kadar yolcumuzun yanındayız. Seyahatinizin her aşamasında ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm üretiyor, sorularınıza hızlı ve doğru yanıtlar üretiyoruz.  

Yedek ve opsiyon takibi

Seyahatin planlanması ve kesinleşmesi arasında ihtiyaç duyduğunuz süreyi en verimli şekilde yönetiyor, rezervasyonun bu süre içinde korunmasını sağlıyor ve kapasitesi dolu uçuşlarda yer temini için yedek takibi yaparak yolcularımızı en doğru şekilde yönlendiriyoruz.  

Taleplerinize ve bütçenize uygun seyahat planlaması

Bütçeniz doğrultusunda ve tarih esnekliğinizi gözeterek en uygun alternatifleri sunuyoruz. Tek yönlü bir hizmet anlayışının yerine karşılıklı etkileşimi koyuyor ve sizinle birlikte en uygun seyahati planlıyoruz.