✓ 40 USD (hizmet bedeli ve KDV dahil)

✓ Sadece pasaport fotokopisi/görüntüsü ile

✓ Kişisel başvuruya gerek kalmadan

✓ Aynı gün hazır

KÜBA Vizesi Yetkili Acente

Bizim Ada Turizm, Küba turist vizesi düzenleme konusunda Küba Cumhuriyeti Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiştir. 

Küba Vizesi ücreti ne kadardır?  

Küba vizesi (Küba turist kartı) ücreti, vizenin elden teslim edilmesi halinde 40 USD'dir (KDV ve hizmet bedeli dahil). Kargoyla teslimde masraflar alıcıya aittir. Acentemiz yalnızca TC PASAPORTLARINA vize vermeye yetkilidir. Yabancı ülke pasaportu sahipleri vizelerini Küba konsolosluğundan temin etmelidir. Vize işleminiz için vize alınacak PASAPORTUN GÖRÜNTÜSÜNÜ iletmeniz ve VİZE BEDELİNİ hesap numaramıza yatırmanız yeterlidir.  

Küba Vizesi ne kadar süre geçerlidir?  

Küba vizesi ülkeye girişten itibaren 90 GÜN geçerlidir ve tek girişli bir vizedir.  Vizenin süresini uzatmak isteyenler Küba’da bulundukları süre zarfında yetkili makamlar başvurarak 90 GÜNE kadar daha EK SÜRE alabilirler. 

Küba Vizesi ne kadar sürede çıkar?

Vizenin elden teslim edilmesi halinde vize işleminiz BİR SAAT içerisinde tamamlanır. Kargoyla başvurularda ise vizeniz BİR İŞ GÜNÜ içinde kargoya verilir. Kargoyla teslimde yurt içi teslimat BİR - ÜÇ İŞ GÜNÜ içinde gerçekleşir. Kargo şirketinin verdiğiniz adreste vizeyi teslim edecek herhangi birini bulamaması halinde kargonuzu kargo şirketinin ilgili şubesinden teslim almanız gerekecektir. Kargo hizmetlerinde meydana gelebilecek aksaklıklardan acentemiz sorumlu değildir. Hızlı, güvenilir ve ekonomik Küba vizesi için bize ulaşın:
Telefon numarası/WhatsApp hattı: +90 546 418 3800 
veya
E-posta adresi: vize@bizimada.com.tr

Acentelere özel teklifimiz için bize ulaşın

Acentelere özel tekliflerimiz için:
Telefon numarası/WhatsApp hattı: +90 546 418 3800 
veya
E-posta adresi: vize@bizimada.com.tr