✓ 590 TRY (hizmet bedeli ve KDV dahil)

✓ Sadece pasaport fotokopisi/görüntüsü ile

✓ Kişisel başvuruya gerek kalmadan

✓ Aynı gün hazır

KÜBA Vizesi Yetkili Acente

Bizim Ada Turizm, Küba turist vizesi düzenleme konusunda Küba Cumhuriyeti Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiştir. 

Küba Vizesi için gerekli belgeler nelerdir?

Küba turist vizesi başvurusu için seyahatinizin bitiş tarihi itibariyle en az 6 (altı) ay süreyle geçerliliği olan pasaportunuzun fotoğraflı ön yüzünün kopyası ve vize ücretinin yatırıldığını gösteren banka dekontu yeterlidir. Vize için şahsen başvurmanıza gerek yoktur. Bu belgeler WhatsApp üzerinden +90 546 418 3808 numaralı telefona ya da vize@bizimada.com.tr adresine gönderilebilir.

Vize işlemleriniz şahsen başvurularda 1 (bir) saat içerisinde tamamlanır. Kargoyla başvurularda ise vizeniz belirttiğiniz adrese teslim edilmek üzere aynı gün kargoya verilir.

Küba Vizesi ücreti ne kadardır?

–       Şahsen başvurularda vize başına 590 TRY (KDV dahil),
–       Kargoyla başvurularda masraflar alıcıya aittir.
Vize işleminiz için vize bedelini aşağıdaki hesap numaramıza yatırmanız gerekmektedir. Ödemenizi yaparken açıklama kısmında vize için başvuran kişinin ADINI ve SOYADINI belirtiniz ve lütfen KÜBA ibaresini kullanmayınız. Bu ibarenin kullanılması Küba’ya uygulanan abluka nedeniyle transferde aksamaya yol açabilmektedir. Alıcı olarak lütfen Bizim Ada Turizm Seyahat Acentesi yazınız.
Hesap bilgilerimiz: Türkiye İş Bankası (TRY Hesap Numarası)
Şube No: 4201
Hesap No: 1142458
IBAN: TR71 0006 4000 0014 2011 1424 58

Küba Vizesi ne kadar süre geçerlidir?

Küba vizesinin düzenlendiği tarihten itibaren 6 ay içinde kullanılması gerekmektedir. Düzenleme tarihi acentemize ödeme yaptığınız dekont veya elden ödemede tarafımızca düzenlenen makbuz üzerinde yazan tarihtir. Küba’ya girişte vizenizle birlikte ödeme dekontunuzu ibraz etmeniz istenebilir. Bu nedenle ödeme dekontunuzu/makbuzunuzu muhafaza etmeniz gerekmektedir. Küba vizesi ülkeye girişten itibaren 30 gün geçerlidir ve tek girişli bir vizedir.  Küba turist vizesinin süresini uzatmak isteyenler Küba’da bulundukları süre zarfında yetkili makamlarla görüşerek 30 güne kadar daha ek süre alabilirler.   

Küba Vizesi ne kadar sürede çıkar?

Vize işlemleriniz şahsen başvurularda 1 (bir) saat içerisinde tamamlanır. Kargoyla başvurularda ise vizeniz belirttiğiniz adrese teslim edilmek üzere aynı gün kargoya verilir.Vizenizi kargo yoluyla teslim almak istiyorsanız, teslimat 3 iş günü içinde yapılacaktır. Kargo şirketi verdiğiniz adreste vizeyi teslim edecek herhangi birini bulamadığında, kargonuzu kargo şirketinin ilgili şubesinden teslim almanız gerekecektir. Kargo hizmetlerinde meydana gelebilecek aksaklıklardan acentemiz sorumlu değildir.Acentelere özel teklifimiz için bize ulaşın. Hızlı, güvenilir ve ekonomik Küba vizesi hakkında bilgi almak için:
WhatsApp üzerinden +90 546 418 3808 
ya da

E-posta ile vize@bizimada.com.tr