NEDEN BİZİM ADA ?

Kısa sayılabilecek bir sürede Türkiye'de kültür turizmi denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olmayı başaran Bizim Ada, Karayipler, Kuzey ve Güney Amerika, Uzak Asya, Orta Doğu, Avrasya ve Afrika'ya benzersiz içerikli ve her katılımcı ile özel olarak ilgilenilen küçük grup turları düzenlemektedir.
   Genç, dinamik ve son derece deneyimli bir kadro ile her bir destinasyonu derinlemesine ve benzersiz biçimde keşfetmeye davet ettiğimiz konuklarımıza dahil olduğu macerada yaşamayı düşlediği her anın ve daha fazlasının tadını çıkaracağının garantisini veriyoruz.
   Seyahat kültürüne ve destinasyonlarına tutkuyla bağlı genç ve dinamik tur liderlerinin eşliğinde yepyeni keşiflerle, nefes kesen ve gerçekten seyahat edilen bölgeye has deneyimlerle dolu programlarımız, iddia ediyoruz ki, en özgünü, en renklisi, en iyisi! 

EL EMEĞİ GEZİLER

Henüz anlatılmamış hikayeler duyulmak, dünyanın gizli köşelerindeki sırlar açığa çıkmak için sizi bekliyor. Büyüleyici kültürler, enfes lezzetler ve keşfedilmemiş bölgeler… Bu nedenle Bizim Ada olarak merakınızı dizginleyecek ezber programlar yerine onu besleyeceğimiz el emeği geziler hazırlıyoruz.   Öne çıkan, bilindik, "turistik" noktalardan başlıyoruz. Ancak kafileler halinde koşuşturan kalabalık gruplar "serbest zamanları"nda kendi başlarına bırakılırken, özel seçilmiş yerel rehberlerimiz ve deneyimli tur liderlerimiz sizi özgün, kişiselleştirilmiş ve ilham veren ayrıntılarla buluşturacak yepyeni kapıları aralıyor.   Özenle hazırladığımız, ekstra tur barındırmayan, her şeyin dahil olduğu turlarımızın her boyutu yerel ekiplerimiz tarafından detaylandırılıyor, yerinde inceleniyor ve onaylanıyor. Bu sayede programlarımız hem güncel hem de yerelle bağlantılı kalıyor.   

GRUP KÜÇÜK DENEYİM BÜYÜK

Dostluklar kuramadıktan sonra seyahat nedir ki? Bizim Ada olarak katılımcılarımızın hem bizimle hem tur yoldaşları ile hem de konuk oldukları kültürden insanlarla dostluklar kurmalarını önemsiyoruz. Dostlukların ise güzel ve benzersiz anları birlikte deneyimleyerek kurulabildiğini biliyoruz.   Konuklarımızın hem konforu hem de seyahatin sunduğu deneyim ve fırsatlardan maksimum düzeyde faydalanabilmeleri için her destinasyonun belli sayıda kişiden daha kalabalık grupları "kaldırmayacağı" fikrine sahibiz. Bu nedenle küçük gruplarda ısrar ediyoruz.   Hele ki pandemi sonrası "yeni" dünyada!  

SİZE VE DOSTLARINIZA ÖZEL

Turla seyahatin en güzel yanlarından biri grup içinde yeni bağlar, kimi zaman ömür boyu süren yeni dostluklar geliştirmek, mevcut dostlukları derinleştirmek... Ama yalnızca sizin belirlediğiniz bir yolcu listesiyle seyahat etmeniz de mümkün!   Dostlarınız, çalışma arkadaşlarınız, meslektaşlarınızla oluşturacağınız özel gruplarla gitmek istediğiniz destinasyonu dilediğiniz tarihte siz belirliyor, seyahat alışkanlıklarınıza en uygun, ilgi alanlarınıza hitap etmek bakımından en zengin tur programını sizin için biz hazırlıyoruz. Üstelik en ekonomik fiyatlar ve en avantajlı ödeme koşullarıyla…   

YERELLE BULUŞUN

Misafirperverlikle evlerinin, kültürlerinin, tarihlerinin kapısını size açacak, sizinle hikayelerini, yaşam tarzlarını paylaşmak için can atan insanlar her yerde var. O halde sorumuz şu: Onlarla neden buluşmayalım ki?   Yerel halkla birlikte kadeh tokuşturacağımız gizli lezzet durakları varken neden dünyanın her yerinde benzeri bulunan turistik lokantalara gidelim?   Meksika'ya gitmişken tekilanın nasıl yapıldığını neden agave tarlasındaki bir çiftçiden öğrenmeyelim? Vietnam'a gitmişken neden bir Vietnam Savaşı gazisi ile konuşup tarihe tanıklığa ortak olmayalım? Küba'da neden bize özel düzenlenen bir sokak partisinde mahallelilerle dans etmeyelim?   Dünyanın öbür ucundayken dahi ülkemizde her şey dahil bir otele gitmiş gibi bir deneyim arıyorsanız, maalesef aradığınız acenteye şu anda ulaşılamıyor :)    

DENEYİMLİ TUR LİDERLERİ

Gittikleri bölgeye ve o bölgenin kültürel mirasına derinlemesine bir sevgi ve bağlılık hisseden, bilgi ve eğitim düzeyleri ile dikkat çeken tur liderlerimiz Bizim Ada'yı farklı kılan unsurların başında geliyor.   Deneyimli tur liderlerimizin özenle seçtiğimiz yerel rehberlerle kurdukları takım, gezinize bambaşka bir içerik ve boyut kazandıracak. Sizi tam olarak nereye, ne zaman götüreceğini bilen, aktaracağı bilgiler konusunda emin ve donanımlı, şehir efsaneleri yerine sizi gerçeklerle buluşturan, orada nasıl eğlenileceğini de en iyi bilen ve her seyahatte karşılaşılabilecek sorunlara anında çözüm üreten tur liderlerimiz yalnızca sizin eşlikçiniz değil, hayal dahi etmediğiniz deneyimlerin kapısını açan seyahat uzmanınız.   

ÖDEME KOLAYLIĞI

Belirsizliklerle yüklü bir dönemden geçtiğimizi biliyoruz. Anlıyoruz ki bugünün değişen dünyasında sizi seyahat planı yapmaktan alıkoyan en önemli faktörlerden biri belirsizliklerle tezat oluşturan katı seyahat protokolleri.   Bu belirsiz zamanlarda bile dünyayı güven içinde keşfedebilmeniz, bu yönde planlarınızı herhangi bir maddi kayıp yaşamadan, huzur içinde yapabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.   Bugün küçük bir ön ödeme yaparak düşlediğiniz seyahatlerde yerinizi ayırtabilir ve satış departmanımızın sizin koşullarınıza uygun şekilde oluşturacağı esnek bir planla ödemelerinizi takvimlendirebilirsiniz.   Rahat olun! Seyahatinizden 30 gün öncesine kadar herhangi bir gerekçe sunmadan iptal ve ödediğiniz meblağın tamamını geri alma hakkına sahipsiniz.   Aynı süre zarfında herhangi bir nedenle fikrinizi değiştirirseniz, yeni tarihler ve yeni destinasyonlar seçmekte özgürsünüz. Herhangi bir cezaya tabi olmadan…   

YENİ DÖNEME HAZIRIZ

Seyahatlerimizde yeni dönemin gerektirdiği hijyen ve mesafe kurallarının nasıl uygulanacağına ilişkin tüm önlemlerimizi yerel paydaşlarımızla birlikte alıyoruz. Ekibimize bu konuda gerekli eğitimleri veriyor, programlarımızın tamamını yeni gereksinimler doğrultusunda gözden geçiriyoruz.